Poznajmy się

Nazywam się Asia Mężyk i utrwalam prawdziwe, rodzinne chwile.

Mimo że nigdzie w fachowej literaturze nie znajdziesz takiego terminu, ja pozwalam sobie określać moją fotografię jako “naturalna”. Dlaczego? Kilkanaście lat praktyki w sesjach dziecięcych sprawiły, że doskonale wiem, że w trakcie robienia zdjęć mogę się spodziewać absolutnie wszystkiego… Ze wszystkiego czerpać inspirację do idealnych ujęć – ujęć niepozowanych – całkowicie naturalnych i niewymuszonych.

W końcu takie są właśnie dzieci – nie potrafią udawać, uśmiechać się “na żądanie”, a to, czy powtórzą jakąś pozę zależy tylko od ich aktualnego nastroju. 🙂 Dlatego też sesje, które wykonuję – czy to dziecięce, czy rodzinne – to suma tych unikalnych, jedynych w swoim rodzaju chwil. Ulotnych momentów, które staram się zatrzymać na fotografiach.

Najlepszym uhonorowaniem mojej pracy jest dla mnie radość osób fotografowanych i ich pełne niedowierzania pytanie – “jak udało Ci się zrobić takie zdjęcie?!” Czy istnieje recepta na idealną sesję? Nie sądzę. Wierzę jednak, że cierpliwość, zaufanie i błysk w oku, towarzyszący mi już od wielu lat gwarantuje, że otrzymacie ode mnie zdjęcia, które oglądać będziecie ze wzruszeniem i radością.


Audycja “Słowo za słowo” w RDN Małopolska

Link: http://www.rdn.pl/news/joanna-mezyk-marcin-lewandowski-ta-kampania-wychodzi-poza-schemat-pokazuje-osobowe-bogactwo-tarnowa-wideo


Tarnowskie Oblicza Mody

W ramach kampanii Gemini Park Tarnów – Tarnowskie Oblicza Mody, miałam okazję uczestniczyć w spotkaniu z Ambasadorkami, które poprowadziła Kobieca Siła – Gabriela Kuca COACH

Link: https://www.facebook.com/GeminiParkTarnow/videos/717262698772971/


Dziewczyny, które się odważyły

Oto ja, między 33 inspirującymi kobietami z Tarnowa i okolic, które dzielą się swoimi radami i historiami. Żebyś ty też się odważyła!

Dziękuję, że mogłam znaleźć się między tyloma wyjątkowymi kobietami. Wspaniałe doświadczenie i zaszczyt.

link: https://www.fundacjaikropka.pl/projekty/dziewczyny-ktore-sie-odwazyly

Pobierz za darmo “Dziewczyny, które się odważyły”